Pilisvörösvárra raktáros munkakör
Főbb feladatok: - Targoncás anyagmozgatás, áru-összekészítés - Beérkező áruk átvétele, vevői kiszolgálás - Kiszállításra kész tehergépjárművek utólagos ellenőrzése - Raktári terület kezelése, rendben tartása - Raktári tevékenységgel kapcsolatos dokumentációk elvégzése Elvárások: - 2-3 éves szakmai tapasztalat - Magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek - Targoncavezetői engedély - Megbízható munkavégzés Munkarend: 2 műszak Munkavégzés helye: Pilisvörösvár Bér: kiemelt bérezés Jelentkezését várjuk: allas5@jobconcept.hu email címen, vagy 06-30-338-2005 telefonszámon

Kapcsolódó honlap: http://jobconcept.hu
Feladó: Jobconcept Kft.
Telefonszám: 06303382005

Feladva: 2019. augusztus 23.
Lejár: 2019. szeptember 06.
Adj fel hirdetést!

A hirdetésfeladás ingyenes, egyszerű és gyors.
Feladás »

Bérelhető rendezvényhelyszín Budapest közelében