Targoncavezető operátor munkakör
Feladatok: - Késztermékek előkészítése - Minőségellenőrzés - Adminisztrációs feladatok elvégzése - Áru raktáron belül történő mozgatása - Műszaki probléma során karbantartók támogatása - Termelési terület tisztántartása - Gyártási folyamatokban való részvétel - Csomagolóanyagok előkészítése - Leltározás Elvárások: - Minimum középfokú végzettség - Könnyű- és / vagy nehézgépkezelői jogosítvány - Legalább 3 év szakmai tapasztalat - B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi Előny: - Gépipari, elektromos vagy lakatos szakképzettség - Angol nyelvismeret - Emelőgép kezelő jogosítvány - Automatizált gyártósorok üzemeltetésének, karbantartásának ismerete Munkarend: 4 műszak, 12 órás munkarend Munkavégzés helye: Halmajugra Bér: kiemelt bérezés Jelentkezését várjuk: allas5@jobconcept.hu email címen, vagy 06-30-338-2005 telefonszámon

Kapcsolódó honlap: https://jobconcept.hu/
Feladó: Jobconcept Kft.
Telefonszám: 06303382005

Feladva: 2019. augusztus 23.
Lejár: 2019. szeptember 06.
Adj fel hirdetést!

A hirdetésfeladás ingyenes, egyszerű és gyors.
Feladás »

Bérelhető rendezvényhelyszín Budapest közelében